Panther 2

TİGER 6


Dünya çapında en güçlü şeker pancarı sökücüsü ROPA Tiger 6 Agrosalon fuarında dünya premiyeri yaşamaktadır ve tüm konsepti için yenilikçi altın madalyası verilmiştir. Merkezi, pompa başlıklı püskürtme ve 16,12 litrelik motor hacimli, yeni 700 PS daha doğrusu 768 PS motordur. Tiger 5’e oranla daha fazla verimi 142 PS / 105 kW’dir. Yeni makine tasarımına, otomatik eşitleyiciyle yüksek korumalı hidrolik hareket düzeneği entegre edilmiştir. Yüksek verimli depo boşaltma, sürüş esnasında daha çabuk yükleme sağlamaktadır. Cam Touch terminalli, WLAN kesim noktası ve bir çok otomatik programlı konfor kabini, en iyi sökme sonuçları için yüksek sürüş konforu sağlamaktadır.16.2 LİTRE MOTOR HACMİYLE VOLVO MOTORU – İSTEĞE BAĞLI 2 TANE


parther 1

Güç aktarımı 700 PS / 515 kW güçlü ROPA Tiger 6 Volvo 6 silindirli seri motor (Tip TAD1672VE, egsoz sınıfı EPA 4 final), 16,12 Litre motor hacmi, pompa başlıklı püskürtme (PDE), SCR-Kat ve AdBlue daha etkin olacaktır.

parther 2

ROPA, daha fazla verim çin Tiger 6’da 768 PS / 565 KW güçlü Volvo 6 silindirli seri motor (Tip TAD1643VE-B) programda 16,12 Litrelik motor hacimli ve pompa başlıklı püskürtme (PDE).

SÖKME MAKSATI – İSTEĞE BAĞLI 2 TANE

panther 3

Tüm ROPA sökme üniteleri tüm sökücü birimin tam hidrolik tahriğe sahiptir. Programda farklı sıra açıklığıyla 6 8 ve 9 sıralı sökme üniteleri bulunmaktadır. 6 sıralı değişken sökme üniteleri isteğe bağlı olarak sürücü kabininden sıra açıklığına göre uyarlanabilmektedir.

Bütün sökme üniteleri, sökme üniteine çok iyi görüş sunmaktadır ve sürücü pancar sırasını ve Micro-Topper’in kesim sonucunu görmektedir. Her kesme maddesi, bakım gerektirmez çizgisel girişler, pancar sıralarına 70 mm yanlamasına uyarlanmaktadır. Uzun çekme çubukları çapraz kuvveti minimize eder ve ek olarak sıralama uyarlamasını kolaylaştırır.

Gewichtsoptimierter RR-Roder mit Einzelreihenverstellung

Das RR-Rodeaggregat ist ausgestattet mit gegenläufigen Rüttelscharen, sieben Rodewalzen, komplett wartungsfreier hydraulischer Steinsicherung und Einzelreihenverstellung der Rodetiefe. 850 mm große Tasträder garantieren in Verbindung mit dem intelligenten Drei-Punkt eine exakte Tiefenführung des Roders. Minimierte Wartungskosten durch nachstellbare Kegelrollenlager in Getrieben und im Rüttelscharantrieb.

panther 4

R-SOİL PROTECT

Daha çok zemin koruması için

ROPA R-Soil Protect yeni MICHELIN CerexBib tekerlek teknolojisiyle zemin korumalı, hidrolik şanzıman sistemli sembiyozudur. Bu zemin koruma konsepti Hannover’deki Agritechnica’da gümüş madalyayla ödüllendirilmiştir ve sadece 1,4 tekerlek dolum basıncı gerekmektedir ve Tiger 6 opsiyonunda bulunmaktadır. Yeni MICHELIN IF1000/55 R32 CerexBib tekerlek jenerasyonuyla hidrolik hareket düzeneğinin sembiyozu, görünür şekilde azaltılmış kontak alanları basıncında, büyüyen kargaşa alanlarına sebep olmaktadır.

OTOMATİK EĞİM DENGELEME

AM SEİTENHANG WİRD DAS CHASSİS ZUM HANG HİN GENEİGT

ETKİLİ GÜÇ İLETİMİ İÇİN, KADEMESİZ CVR ŞANZIMANI

Der sportliche und agile Panther

  • TOP Wendigkeit mit 60° Knickwinkel
  • Optimale Knickposition – 1650 mm hinter der Vorderachse
  • Bei schneller Kurvenfahrt Neigung des Chassis zur Kreismitte
  • Leichtes Anroden, auch bei kleinen Feldern
  • Kleiner Wenderadius
  • 40 km/h Straßenfahrt mit nur 1265 U/min.

YENİ KABİN VE KULLANIM KONSEPTİ

Yeni tasarlanmış ve geniş R-Cab kabininin büyük ölçüde değeri arttırılmıştır ve hidro kutusunun üstünde hafif süzülmektedir. Odak noktasında, geliştirilmiş en uygun görünüme sahip, sürücü vardır ayrıca fizyolojik olarak uygun ve rahat oturma pozisyonunun zevkini de böylelikle çıkarabilmektedir. Yeni kabin donanımının bakım kolaylığı, samimiyeti ve bağımsız iç düzeni sürüş hazzını garanti etmektedir. Sürücü yerinin her bir tarafında cömertce ölçülmüş çekmeceler, saklama gözleri ve çokca geniş alan bulunmaktadır. Tabiiki bir tane soğutucu, sıcak günler için koltuk havalandırması, soğuk kampanya zamanları içinde koltuk ısıtıcısı entegre edilmiştir. Son derece güçlü tam LED çalışma proyektörleri geceyi gündüz yapmaktadır.


ROPA, R Concept deyimiyle sezgisel kullanım felsefesini birleştirmiştir. WLAN kesişme noktasıyla 12,1 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran, makinenin bilgi ve komuta merkezini oluşturmaktadır. Sürücü burdan tüm makineyi denetler, işletim durumu hakkında bilgi edinir ve çalışma sonuçlarıyla birlikte fonksiyonları ayarlarlamaktadır.

İZLENİMLER

Tiger 6’daki yeni geliştirmelerin, yükselen günlük verimden ve azaltılmış işletme maliyetlerinden ve aynı zamanda kolaylaştırılmış bakım ve korumasının, toplamından oluşmaktadır. Makine kullanıcısı, ekonomik korumalı ve şeker pancarlarının verimli hasatının yanı sıra yükseltilmiş sürüş ve kullanım konforunun tadını çıkarmaktadır.

Ürün kataloglarını indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...