Blog

Keiler 1 ve Keiler 2 Rottar Gösteriminde Heyecan Verdi

Keiler 1 ve Keiler 2 Rottar Gösterimi

Sittelsdorf/ Karpfham. Tabiiki ROPA, Karpham'da Rottal gösteriminde temsil edilmiştir. Harika havada yine bir çok misafir hazır bulunmuştur. ROPA standında, ROPA Keiler patates sökücüsü için, yoğun bir ilgi oluşmuştur. Patates sökücülerinin yanı sıra All in one'nın yayma tekniği ve depolama tekniği tanıtılmıştır. Raab ahşap yapının orijinal ahşap evi ROPA'nın standını bir atraksiyon haline getirmiştir.

ROPA'nın sökücünün tam hidrolik tahriği, özellikle yüksek talepleri olan müşteriler için geliştirilip ikna etmiştir. Bundan dolayı düşük titreşimli ve ses azaltımlı sürüşü mümkün kılmaktadır. Hareket pirizi devir sayısından bağımsız olarak, bütün temizlik birimleri kendi optimal hızını tutmaktadır.

Keiler II, geçmeli aksın, aşırı büyüklükteki 750/60R 30.5 ya da isteğe bağlı olarak 800/45 R 30.5 radyal tekerlekler (2 bar'dan daha az tekerlek dolum basıncı), yolda 3,00 metre nakil genişliği sağlamaktadır. Keiler II tarlada, güçlü şekilde iyileştirilmiş duruş güvenliği ile, şeritini 3,50 metreye sürerek ikna etmiştir. Bundan dolayı, ayıklama elemanları için yükseltilmiş korunma oluşmaktadır çünkü zor alanlarda devrilme fazlasıyla azaltılmaktadır.

Çok sayıda ayrıntı çözümler, korumalı ve verimli bir patates hasatını garnati etmektedir. Bunlara örnek olarak hidrolik tahrikli disk onaltıncı, otomatik basınç düzenleyici, yükseklik ayarlı tabanlar, renkli monitörlü kamera kontrolü ya da hidrolik eğim dengeleyici gösterilebilmektedir,...

Keiler'leri tekrardan görmek isteyenler, 1 Ekim cumartesi günü 85435 Pretzen Hörlikofenstr.14'deki Fehlberger şirketine, 3 ekim pazartesi Straubing 94351 Feldkirche'deki ROPA'ya ve 9 ekimde 94522 Wallersdorf Mattenkofenerstr. 3'deki Gruber şirketine seve seve gelebilir.

Güneşli havada, ROPA bahçe evinde mükemmel bir ortam vardı.

Rottal gösterisi, bavyera ve güney Almanya'da önemli bir tarım tekniği gösterisi olmuştur ve ROPA'nın takviminde kesin bir yer edinmiştir.

Tüm misafirlere teşekkürler ve bir dahaki sefere görüşmek üzere!

Sizin ROPA fuar takımınız

Ürün kataloglarını indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...