Blog

Fransa'daki Beet Europa'da Pancar Tekniğinde Ropa Yenilikleri

Fransa’da Beet Europa

Sittelsdorf / Moyvillers - Betteravenir. ROPA, Beet Europe'da iki akslı yeni sürümlü pancar sökücüsüyle yeni güç boyutuyla gösterime sunmuştur. Yeni Panther 2'de modern sportif dizaynı çevirebilirliği ve ataklığıyla birlikte pancar sökümü sevinçle birleşip bir "çalışma hayvanına" dönüşmektedir. Zor şartlarda yeterince güç rezerveleri ya da XL sökme tesisatlarındaki yeni 700 PS daha doğrusu 768 PS Volvo seri motorlar pompa fıskiyesiyle ve 16,12 litrelik motor hacmine ulaşmaktadır.

Yeni makine tasarımına madalya prömiyerli ve eğim stabilizasyonlu zemin korumalı hareket düzeni tekniği ve otomatik eğim dengesi mükemmel şekilde entegre edilmiştir. Tiger 6'dan türetilmiş daha güçlü depo boşaltımıyla boşaltma bantı, sürüş sırasında daha çabuk yükleme sağlamaktadır. Bir çok otomatik programlı, cam dokunmatik terminalli yeni konfor kabini, mükemmel sürüş konforu ve en iyi sökme sonuçlarının temelidir.

ROPA Tiger 6 Beet Europe'da ilk defa Avrupa'da gösterime sunulmuştur. Bu Agrosalon fuarında dünya prömiyeri kutlamıştır ve yenilikleri için tüm konsepti için altın madalya almıştır. Merkezi, pompa başlıklı püskürtme ve 16,12 litrelik motor hacimli, yeni 700 PS daha doğrusu 768 PS motordur. Tiger 5'e oranla daha fazla verimi 142 PS / 105 kW'dir. Yeni makine tasarımına, otomatik eşitleyiciyle yüksek korumalı hidrolik hareket düzeneği entegre edilmiştir. Yüksek verimli depo boşaltma, sürüş esnasında daha çabuk yükleme sağlamaktadır. Cam Touch terminalli, WLAN kesim noktası ve bir çok otomatik programlı konfor kabini, en iyi sökme sonuçları için yüksek sürüş konforu sağlamaktadır.

Ürün kataloglarını indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...