About Us

Yeni AKTAŞ Otomotiv Tic. ve San. LTD. ŞTİ.

Kurulduğu yıl olan 1976'dan günümüze, Zirai Aletler teknolojileri alanında kurumsal ve bireysel kullanıcılara sağladığı üst düzey çözüm ve hizmetlerle Türkiye'nin zirai şirketleri arasında yer almaktadır. Hedefimiz, kurumsal ve bireysel kullanıcıların zirai alanındaki talep ve beklentilerini karşılamak, çözüm ve hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Deneyimli ve sertifikalı uzmanlarımızla donanım, satış ve satış sonrası servis portföyümüz ile müşterilerimize yüksek profesyonellik çizgisinde hizmet sunmaktır.

Müşteriyel pazemizde göze çarpan şirketler kendi alanlarında lider şirketler, başarılı özel sektör şirketleri ve kamu kuruluşlarıdır. Ankara ve Polatlı'daki yerleşik ofislerimizle ve Anadolu'nun dört bir yanındaki mobil elamanlarımız ile Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz. Esnek ve hızlı hareket edebilen, müşteri taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılayabilen getirisi güçlü altyapıya sahip bir zirai teknoloji şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Birleştiriyoruz, değer yaratıyoruz, sunuyoruz.

Gelecek için hedefimiz alanımızda ilk tercih edilen zirai teknoloji şirketi olmaktır. Yeni hedefler, dinamizm, farklı boyutlarda hizmet standartları, kalite arayışları, farklı bakış açıları, globalleşme, standartları, stratejik yenileme, teknoloji devrimleri, değişime ayak uydurabilme çabaları. Yeni yüzyıllarda değişmeyecek beklentiler olarak karşımızda. Daha iyiyi ve yeniyi birlikte keşfedeceğiz...

house-small-1

house-small-2

Kurumsal ve bireysel kullanıcıların zirai alanındaki çözüm ve hizmetleri için ilk tercih edecekleri teknoloji şirketi olmaktır.


Yaratıcılık ve kalite anlayışı sürekli geliştirerek müşteri ve çalışanlarımızı geleceğe taşımaktır.


Çalışanlarımızın katılımı ve desteğinden güç alarak ulaştığımız kalite düzeyini sürekli geliştirmektir.


Our Organizational Structure


Günümüz iş dünyasındaki dinamiklere ayak uydurabilmek değişim hızını yakalayabilmek ve şirketler arası rekabette avantaj sağlayarak tercih edilen şirket olma. Vizyonumuzla Yeni AKTAŞ Ltd. Şti. konumunu oluşturduğu farklı kurum kültürü ve güçlü organizasyonu ile sağlamlaştırmaktır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına odaklı geliştirilmiş hizmetleriyle, sağladığı çözümleriyle ve en yeni teknolojik ürünlerle sürekli yenilenen altyapısıyla organizasyonunu güçlendirmektedir. Yeni AKTAŞ organizasyonu tamamı eğitimli ve sertifikalı deneyimli personel ve yöneticiden oluşmaktadır.

Yaratıcı ve dinamik bir ekiple, kurumsal ortamda ve bireysel etkili stratejiler geliştirerek müşterilerine üst düzey hizmetler sunmaktadır. Satış ve Pazarlama, Teknik Hizmetler (Müşteri hizmetleri, Servis Merkezi, Destek ve Proje Hizmetleri), İnsan kaynakları, Hakla ilişkiler, İdari ve Satın alma departmanları ile hizmetlerini sürdürmektedir, Yeni AKTAŞ, Ankara Merkez ofis, Şube Polatlı Bölge Müdürlüğü ve Anadolu'nun çeşitli illerindeki mobil teknik ve satış elemanları ile Türkiye geneline servis sağlamaktadır. Yeni AKTAŞ personelinin %35 Ankara Bölge Müdürlüğü'nde görev almaktadır.

Çalışanlarının % 65'ini teknik servis kadrosu oluşturmakta, %30'u müşteri tarafında tam zamanlı hizmet vermekte, uluslararası şirketlerin yurtdışı merkezlerine de lojistik ve personel desteği sağlamaktadır. Yeni AKTAŞ, zirai sektöründeki tercih edilen teknoloji ve çözüm şirketi olma konumunu, sağlam altyapısı dinamik organizasyonu ve yenilikçi çözümleri ile sürekli geliştirerek güçlendirmektedir. Günümüzde Yeni AKTAŞ, müşteri memnuniyetini hedefleyerek, yüksek standartlarda zirai işlem çözümleri sunuyor.

Why We’re Different

  • Doğru çözüme odaklanmış üst düzey hizmet anlayışı
  • Hızlı ve güvenilirliği ölçek alan iş yapma şekli
  • İleri teknoloji bilgisi ve uzmanlık
  • Sürekli geliştirilen hizmet dalları 41 yıllık bilgi birikimi ve deneyim
  • Yenilikçi yaklaşımlar İşbirliğini esas alan yaratıcı ekip
  • Zengin insan kaynakları
  • Değer yaratmaya yönelik sürekli geliştirilen kurumsal bakış açısı
  • Değişime uyum sağlama ve esnek çözümler üretme yeteneği
  • Farklı kurumsal kültür, güçlü organizasyon

You can visit our page to download product catalogs...