Blog

Agosalon Moskova Fuarına Geri Bakış

Sittelsdorf / Moskova. Dünya çapında en güçlü şeker pancarı sökücüsü ROPA Tiger 6 Agrosalon fuarında dünya prömiyeri yaşamaktadır ve tüm konsepti için yenilikçi altın madalyası verilmiştir. Merkezi, pompa başlıklı püskürtme ve 16,12 litrelik motor hacimli, yeni 700 PS daha doğrusu 768 PS motordur. Tiger 5'e oranla daha fazla verimi 142 PS / 105 kW'dir. Yeni makine tasarımına, otomatik eşitleyiciyle yüksek korumalı hidrolik hareket düzeneği entegre edilmiştir. Yüksek verimli depo boşaltma, sürüş esnasında daha çabuk yükleme sağlamaktadır. Cam Touch terminalli, WLAN kesim noktası ve bir çok otomatik programlı konfor kabini, en iyi sökme sonuçları için yüksek sürüş konforu sağlamaktadır.

MADALYA ÖDÜLÜ

Dr. Eberhard Krayl'ın teşekkür konuşması

Yönetici Dr. Eberhard Krayl resmi dili aracılığıyla taktim edilen Agrosalon altın madalya için teşekkür etmektedir. ROPA 6 pancar sökümünde yeni kriteridir daha çok Rusya'daki zor sökme şartlarında.

AGROSALON 2016'DAN İZLENİMLER

04 - 07 Ekime kadar Moskova'da, Rusya'nın en önemli uluslararası tarım tekniği fuarları Agrosalon vuku bulmuştur. 60.000 metrekarelik bir alanda, dünya çapında 200'den fazla şirket, hasat ve tarla işleme için tarım makinelerini ve cihazlarını tanıtmıştır.

ROPA şirketinin bu yıl ki katılımı, son derece başarılıydı. ROPA'nın yeni "yırtıcı hayvanı" Tiger 6 Moskova'daki Agrosalon fuarında dünya prömiyerini kutlamaktadır. ROPA Tiger 6 yeni en güçlü şeker pancarı hasatcısı tekniği ve tüm konsepti için, Agrosalon altın madalyaya laik görülmüştür. Fuar standımız sürekli müşterilerle, ilgili ve aynı zamanda uluslarlararası basınla doluydu.

Herkes yüksek kalite kabinde oturabilir ve hatta makinenin terminalindeki tüm fonksiyonlarını sezgisel kullanımı hakkında kendi görüşünü sağlayabilmek adına deneyebilmiştir.

Kardeş şirketimiz ROPA RUS takımına, ROPA standındaki tüm müşterileri ve misafirleri bavyeraya has bira bahçesi hakkında bilgilendirdikleri ve ikramlarda bulundukları için çok teşekkür ederiz. „Altın makinemiz" fuardan hemen sonra, tarlada gücünü ve değerini gösterebilmek için yeni sahibine teslim edilmiştir.

Ürün kataloglarını indirmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz...